Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri e hogy felrakjam...

Ferenczboti kérdése:

Megéri e hogy felrakjam telomra a 4.1 es androidot?

Figyelt kérdés

#2.3 as androidom van
2013. máj. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha leírnád a telefonod típusát könnyebb lene válaszolni
2013. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sony ericsson xperia arc s telom van
2013. máj. 18. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:

és az eredeti android rajta 2.3

nemtudom ha felteszem a 4.1 es ne e cseszek el benne valamit

2013. máj. 18. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem ne
2013. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 |Orfeusz| ***** válasza:

HA eredeti a firmware, nem recoveryvel / flashtoollal kell felrakni akkor nem bonyolult dolog, kezdő is simán belevághat.

4.1.2 JB előnyei a 4.0.4 ICS-sel szemben:

pro: 1, Project Butter művésznévre hallgató megoldása a Googlenek, sokkal folyamatosabb animációk, jobb képfrissítés

2, gyorsabb rendszer

kontra: 1, nagyob fogyasztás

2, flash támogatás elvesztése

2013. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi igy nemhiszem hogy felrakom igy is elég nagy a fogyasztás
2013. máj. 26. 16:51
 7/7 noezmeg válasza:

Szerintem meg ne! Nekem 4.1.2 van és SGS Advence és már ment is vissza szervizbe mert fagy, nem üríti a ramot meg hiába magonként 1GH olyan lassú hogy a sima régi Ace gyorsvonat hozzá.

Másik most nagy divat a valaminek a pakolászása majd ha vissza kapta a telót a szomszédom felteszem mennyibe kerül a garancia vesztéses Samsung S Advence szerize és még lehet ki kell fizetnei a T-mobilnak is mert elcseszte a garit.. Szal lehetsz hülye, de lehet igen nagy költsége is lehet. Gyári SGS Advence lelt pakolta 4... valamivel amikor se kép se hang csak szerviz.. Ja Odin-nal!!

2013. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!