Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE vagy...

Samsung Galaxy ACE vagy Samsung Galaxy Y?

Figyelt kérdés
Főként wifizésre,játékokra használnám szerintem,és zene halgatásra... viszont sokat dob az is,hogy jól nézzen ki a telefon menüje...és persze gyors legyen... 50 körül keresek érintős telefont,és erre a kettőre gondoltam elsőnek..

2013. máj. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50ért sokkal jobb telefonokat lehet venni. Ezek gyenge telók.
2013. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább az ACE. Galaxy Y-ról nem sok jót lehet hallani...
2013. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Nekem Ace telom van és nagyon szeretem :) Gyors is, a zenéket is jól játszani le... Bár ha videózni akarsz, a hangfelvétele ott elég sz*r. Ezen kívül sztem nagyon jó mobil :)
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor szerintetek mi a jobb 50ért?:D max 55ért..
2013. máj. 18. 22:14
 5/5 Xperia.floyd ***** válasza:
Wifizésre talán alkalmas készülékek meg talán zenehallgatásra , de hogy annyi pénzt kiadni ezekért... Sokkal jobb telefonok vannak. Pl. Huawei Y300 , Sony Xperia U/go/sola , ZTE Grand X (in) , Samsung S Advance (használtan esetleg)... Hirtelen ennyi jutott eszembe , de biztosan vannak jó telefonok. Játékra ezeket a telefonokat rég elfelejtheted , mert örülhetsz a Pou éppen elfut rajta. Xperia X8-am van 2.3-as androiddal , majdhogynem ugyanolyan hardveres adottságokkal , de legszívesebben lenne pénzem kicserélném. A T-ben is annyit amennyit elkérnek ezekért a pofátlanság teteje , már rég be kellett volna tiltani a kínálatból , de inkább továbbárulják mert sokan elhiszik , hogy Samsung Galaxy és hú de jó mert ott van az S3 , S4... Régi hardver , kb 2-3 éves , ne ess bele ebbe a csapdába. Annyiért bőven jobb telefonok vannak , frissebb androiddal. Remélem segítettem a döntésben! :)
2013. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!