Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri vízálló telefont...

Xperia.floyd kérdése:

Megéri vízálló telefont venni? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert egy új telefont szeretnék majd venni , de még nem tudom , hogy vízállót vagy sem. Az érdekelne leginkább , hogy pl. a Sony most ki fog jönni egy IP58-as szabványú telefonnal , amivel már 1,5 méter mélyen lehet víz alatt egy félóráig. És most jön a kérdés: Mi van ha véletlen egy ilyen IP szabványos telefon beázik? Van rá garancia attól függetlenül ha megfelelően használtam mégis hibás volt és beázott? Sokat hallom , hogy terjed Európában is a vízálló telefon , de mégis mindenki bevállalja ezt , hogy ha akár az IP57-es Xperia Z-je beázik akkor annyi?


Egyébként egy kisebb eső azért nem úgy árt neki mint ha víz alatt lenne nem? Csak azért mert az x8-asom szoktam használni szemerkélő esőben , nem szokott baja lenni tőle >:Đ.



2013. máj. 19. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A vízálló nem feltétlen azt jelenti hogy lehet vízben használni. Inkább azt hogy ha véletlen beleejted a medencébe vagy bárhova ahol víz van és nem hagyod benne ázni 2 napot akkor nem lesz baja. Azt hogy vonatkozik-e beázásra a garancia azt nem tudom.
2013. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy nem egy reklámra kéne alapozni , de ha csak véletlenül lehetne vízbe ejteni akkor itt pl. miért a víz alatti kamerás képességeit emelik ki az Xperia ZR-nél?


[link]

2013. máj. 19. 01:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Igénytől függ, hogy megéri-e venni. Ha mondjuk sokat vagy vízközelben (úszómester, halőr, úszás oktató, csatorna tisztító) akkor érdemes elgondolkodni.
2013. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szakadó esőben? Mert nem nagyon hordok magamnál esernyőt , inkább kapucniban vagyok.
2013. máj. 19. 16:53
 5/5 kriszt955 ***** válasza:
nekem beázott a Z1-em szopjákki ennyit a vízálló telefonokról
2014. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!