Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4gs 16gb megeri? Igaz,...

Iphone 4gs 16gb megeri? Igaz, hogy Iphonera mindent csak penzert lehet rakni (zenek jatekok)?

Figyelt kérdés
Nekem boven eleg lenne a 16gb. Velemenyt legyszi akinek van Iphoneja. Elonyok hatranyok?
2013. máj. 19. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy igaz... és megéri. de előbb ovlass utána a dolgoknak ha ennyire nem értesz hozzá.
2013. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is nincs iPhone 4GS csak iPhone 4 és iPhone 4S.

Természetesen iPhone-ra is van egy csomó ingyenes játék, alkalmazás és zenét is tudsz rá rakni ingyen.

Nem rossz telefon de ha nekem lenne ennyi pénzem telefonra akkor inkább már valami Androidos csúcstelefont vennék.

2013. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megérni nem éri meg, hisz újonnan 130k-nál is drágább, ennél olcsóbban kapsz Nexus 4-et, tehát túlárazott, de ha ettől eltekintünk nem rossz telefon.

Az meg hülyeség, hogy minden csak fizetős, elég sok az ingyenes tartalom is. Természetesen a komolyabb játékok, programok fizetősek, de az Androidon is.

2013. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. valaszado: androidos csucstelefonra tudsz peldat mondani? koszi elore is.
2013. máj. 19. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Bár én nem a 2. válaszoló vagyok, hanem a 3., de megint csak azt tudom ajánlani, amit az előző válaszomban is: Nexus 4.

2013. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!