Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől csinálja ezt a vezetékes...

Csapo1002 kérdése:

Mitől csinálja ezt a vezetékes telefon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itt mobiltelefonokról kellene kérdezni, de jelenleg vezetékesről lenne szó. Tehát: szolgáltatóváltás történt és azóta a telefon nem írja ki a bejövő telefonszámokat viszont ha én hívok valakit akkor ott kiírja a számot. Nem tudom, hogy van-e jelentősége, az előző szolgáltató digi volt most pedig UPC. A telefon típusa: HCD1988(39)TSD. Ja, és többen is panaszkodnak, hogy alig lehet hallani ha beszélek a telefonba. És ez a hibajelenség is a szolgáltatóváltás óta van! A válaszokat előre is köszönöm!
2013. máj. 19. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az ügyfélszolgálaton kéne megkérdezned...
2013. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az UPC hibája. Nem a szabványos FSK kódolással küldik el a hívószámot, néhány, főleg régebbi vezetéknéálküli telefon ezt nem szereti. Viszont a szabványnak ezek a készülékek is megfelelnek. A kezelésileírás végén ott van a hivatalos megfelelőségi nyilatkozat. Épp most váltottam én is, pénteken panaszt tettem az ügyfélszolgálaton, még nem reagáltak. Nekik biztosítani kell a magyar szabványnak megfelelő hívószámkijelzés működését. A telefon hivatalos márkeszervize megsúgta, hogy találkoztak már ezzel a problémával, a modem szoftverének frissítése meg szokta oldani, csak a UPC nagyon kényelmes, első körben megpróbálják lepattintani az ügyfelet.

Ha a panaszopmra nem reagálnak érdemben, végigjátszom az ügyet akár a Nemzeti Hírközlési Hatóságig. Ha van valami fejlemény, megírom.

2013. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, megköszönném! Viszont igaz, tényleg próbált az ügyfélszolgálat lepattintani mert azt mondták, hogy próbálkozzak másik készülékkel. Viszont mikor mondtam, hogy az előző szolgáltatónál ilyen hiba nem volt arra nem volt semmi reakciójuk...
2013. máj. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!