Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Levehetem Xperia U-ról a...

Levehetem Xperia U-ról a képernyővédő fóliát? Mennyire karcolódhat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek venned le? Amugy, ha az en teloim es tabletem vedofoliajabol indulok ki, ha nem lennenek, mar olyan karcos lenne mindnek a kijelzoje, hogy nem latnak semmit...
2013. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jobban teszed, ha nem veszed le róla.

Ha elhasználódott a fólia, vagy karcos, akkor vegyél rá egyet ( ne kínai 500-600 Ft-osat.)

2013. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%
Én levettem róla az első nap, decemberben vettem. Nem tartom tokban, csak zsebben/táskában, és semmi baja sincs, szerintem nyugodtan leveheted. Ha érdekel az enyém milyen állapotban van nélküle, akkor tudok csinálni egy képet. De szerintem nyugodtan leveheted, engem idegesített.
2013. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Idáig sima tartóban volt, és anno öreg telefonom is azért volt karcos, mert párszor kulcsok mellé tettem. amúgy most szimpla bőrtokja van, de szeretnék venni szilikonos védőtokot és a fóliát meg leszeretném venni. Mondjuk bátyámnak Xperia mini proján abszolút nem volt fólia és semmi baja :)
2013. máj. 20. 00:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem venném le, nagyon összekarcolódhat.
2013. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én levettem mivel le kellett, mert szöveg volt rajta, de elvileg van rajta valamiféle karcálló réteg eddig még nekem se karcolódott össze.
2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6! Két fólia van rajta, egyiken az instrukciók, a másik pedig amit nehezen lehet észrevenni és még nehezebb leszedni, képernyővédő fólia. A P-nél így van, szerintem az U-nál is.
2013. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
6-os vagyok: Hát most átkaparásztam minden sarkát, élét, de rohadjak meg ha van rajta még 1 fólia lehet levettem a másikkal együtt, de nem hiszem.
2013. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... :D Lehet leveszem én is, mert tegnap előtt konyhába akkorát pottyant a telóm a csempén, hogy nem tudom hogy, de a fóliába egy mély karcvonal látszódik, és irritál. Meg ha úgy gondolom rendelek ebay-ről semmi pénzért 5-öt :)
2013. máj. 29. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!