Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok képet törölni?...

Miért nem tudok képet törölni? FONTOS!

Figyelt kérdés
Van a telefonomban ( Huawei Ascend Y200, de már az előző Samsung Galaxy Mininél is volt ilyen problémám) egy Profile Photos nevű mappa, most pedig lett egy Auto Backup nevű mappa is. Mindkét mappa bal alsó sarkában egy Picasa logo van, és a mappát/képeket nem engedi törölni. Ha rámegyek nem adja ki azokat az opciókat, amiket a kameraképeknél pl: törlés, stb., csak azt adja ki hogy megosztás és részletek. Hogyan tudnám ezeket törölni?

2013. máj. 19. 20:11
 1/6 ChrisManson válasza:
Lehet hogy az egyik éppen telepített alkalmazás használja az a képet
2013. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2013. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekemis pont ez a gondom már próbáltam a beállításoknál a galériából törölni de az sem törli ki valaki nekemis megírhatná:)
2014. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia lépj be a google+ fiokodba ott menj a fotókhoz ott kitörölheted így nekem is ment:))
2014. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
google+on se tudom kitörölni.. valaki segítene?:/
2015. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 farkasaron válasza:
Sziasztok nekem az androidom 6.01 -es és nekem ugy sikerült hogy bementem a galériába (ugy hogy csak az albumok jelenjenek meg) aztán a jobb felső sarokba a 3 pontra majd megjelenítendő tartalomnál a picasa-ról le kell venni a pipát
2016. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!