Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mostanság vásárolt T-Mobile-...

A mostanság vásárolt T-Mobile-os mobiltelefonokban használható tavaly nyáron vásárolt Blue Mobile-os SIM-kártya?

Figyelt kérdés
Szemet vetettem egy Huawei Ascend Y300-ra, mely a T-Mobile webshopjában most 31 990 HUF. A tesztek szerint egy jó ár-érték arányú mobiltelefonról van szó, de nem szeretnék szolgáltatót váltani. Amikor Blue Mobile indult, sokan írták, hogy a SIM-kártya használható T-Mobile-os készülékekben és fordítva is, majd tavaly nyáron már olyan hírek is terjedtek, hogy az újabb telefonokban már nincs így. A Blue Mobile készülékkínálata sajnos nem fejlődik, ezt a készüléket pedig kártyafüggetlenül nemigen látom.

2013. máj. 19. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel 30 as az elő szám így elméletileg használható, mert a telefonokat így állítják be. De mivel már régóta nem dolgozok a Nokia gyárba már vagy 4 éve felmondtam így nem tudom hogy ma már hogyan megy pontosan, de akkor még ott így ment.

Ha olyan megrendelés volt amit a szolgáltatónak kellett csinálnunk akkor ráraktuk ugye a márka jelzését, akkor olyan témát is kapott a szoftvere és néhány ember aki a szoftveres részen volt ők így állították be hogy szolgáltató függő legyen.

Hogy most hogyan van ez azt nem tudom, de hívd fel 30 as számról az ingyenes ügyfélszámokat és érdeklődd meg. Ha egy fiatal női hang jelentkezik be az nagyon rendes sokat fog segíteni, volt amikor tőle kértem tanácsot valami miatt és nagyon szépen elmagyarázott nekem mindent.

2013. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Korábban volt egy ilyen kérdésem és most eljutottam a válaszig is, igaz végül Nokia Lumia 520-at vettem a T-Mobile-nál. Abban NEM működik a Blue Mobile-os SIM-kártya.
2013. aug. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!