Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y300 vélemények,...

Huawei ascend y300 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van aki már megvette? Mit tapasztalt, összességében tényleg olyan jó amilyennek a specifikációból kiderül?

Első androidos teló lenne. Nyár végéig várható még egy kis áresés?

És még valami:

"Nagyon" szükséges-e rootolni a telót?

( már egyszer kiírtam a kérdést, csak véletlenül rossz helyre írtam :S ) :D



2013. máj. 19. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, csak egyik ismerősömnek, fogtam a kezembe kipróbáltam. Ügyes kis teló, szép, elegáns. Sebessége szerintem nagyon jó, amire rámentem azonnal megnyitotta. Az android rendszer is jó mivel Jelly Bean. Akksija nemtudom hogy bírja, majdnem 2000 1950 mah-s tehát nem hiszem h hamar lemerülne. Kis igényű játékokat szépen viszi, kijelzője jól érzékel. Kamera közepes.


Rootolni nem szükséges ha egy átlag felhasználó vagy, akkor rootolj ha ismered a veszélyeit ( garancia vesztéssel járhat ha a telót nem lehet unrootolni) meg ha nem elég a 2GB játékra mert gondolom ez a teló is úgy van megoldva h micro sd-re nem enged felrakni gigás játékot hanem a belső tárhelyre,(ez nem biztos, a galaxy ace 2-őm ilyen) de rootolással meg tudod oldani hogy a micros sd-re rakd a data fájlokat.

2013. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ. :)

Én is csak azért gondolkoztam a rootoláson, mert olvastam néhány jó appot, ami csak rootolással működik. De majd mikor lejár a garancia akkor majd kipróbálom (csak előbb menni kell napszámba, hogy legyen pénz a telóra :D )

Most egy SE K800-am van, nem is akarnám lecserélni, nagyon szeretem azt a telót, csak szeptemberben megyek koliba és azért a wifi jól jönne. :)

Várom a válaszokat. :)

(ment a zöld kéz)

2013. máj. 19. 21:52
 3/22 anonim ***** válasza:
Nyár végére talán lemegy 35 alá.
2013. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Remélem :D

és akkor netről rendelve is olcsóbb lesz.

2013. máj. 19. 22:34
 5/22 Balázs88 ***** válasza:
Most 32ezer T-nél webshopban.
2013. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Most a legolcsóbb, várhatóan csak drágulni fog, mivel így is vinni fogják mint a cukrot.

Tapasztalatom még nincs, de még ezen a héten a kezemben fogom tartani.

Az alkalmazásokat pedig android 4.0-tól sd-re is lehet menteni :)

2013. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az akkor király :D Majd írj ha megkaptad a készüléket. :)

Csak mint mondtam nekem most erre nincs keret, csak kb augusztus elején. Na m1. :S

2013. máj. 22. 17:14
 8/22 |Orfeusz| ***** válasza:
A SoC visz mindent válogatás nélkül. Nálam ugyanez (MTK6577) hajt HD kijelzőt, és ez is visz majdnem mindent. Ami kevés lehet neki az a RAM, ennyivel azért GTA stílusú játékokat nem visz. Ha 1GB ramot bele tudtak volna préselni akkor tényleg vinne mindent.
2013. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Vidd el részletre előfizuval! Nem járnál rosszul vele. Havi ezret fizetsz kb + a díjcsomag. Sőt ha a felsőoktatásba tanulsz választhatod a like díjcsomagot ami meg aztán szemtelenül jó percdíjakat garantál + netes forgalmat. (én is azt akartam de én már melozok). Persze ez csak egy tipp :)
2013. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Előfizura nem veszek telót. Am még csak középsuliban tanulok.

|Orfeusz|: Mi az a SoC és az MTK6577 ?

2013. máj. 24. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!