Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 telefonról...

Renato97 kérdése:

Huawei Ascend Y300 telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
ezt a készüléket néztem ki magamnak

2013. máj. 20. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ár/érték arányban mindenképpen a legjobb ma kapható androidos telefon.

a hibái: (szerintem) a kinézete (kicsit csúf) meg a ramot is keveslem, de ha nem akarsz egyszerre két-három masszívabb játékot futtatni, akkor mindenképpen elegendő.

2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

és mennyire akadoznak a játékok? pl temple run2, subway surfers?

2013. máj. 22. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A Tipo-n se laggolnak azok,ennek a procija 2x jobb,100% biztos,hogy lagg nélkül viszi.
2013. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 23. 19:21
 5/6 anonim válasza:

Nekem tegnap érkezett meg és nagyon imádom!

A Samsung Wave 2-met cseréltem le rá! (Ami pedig nem egy olcsó kategóriás telefon), és sokkal jobban megvagyok eddig elégedve vele! A Samsungom szinte mindentől befagyott, volt hogy csak attól, hogy valaki hívott. Nem beszélve arról, hogy a Badás oprendszer mennyivel kevesebb lehetőséget nyújt, mint az Android. Ezen legalább van ingyen gps, nagyon jó a kijelzője, gyors, nem akad, a Ramot egy gördítéssel fel tudod pörgetni, mert a home gomb hosszú lenyomásával a felugró menűben egy érintéssel betudod zárni a felesleges alkalmazásokat. A hangzása a gyári fülessel biciklizéshez stb jó, de igazi hangtechnikát is tud nyújtani egy jobb fülessel. Az akkumulátora nagyon sokat bír, nem semmi kis masina! Kamerájáról még nem nyilatkoznék, mert egyenlőre kevés helyen használtam, de rengeteget fotózok egyébként, és egyenlőre még kevés témát merítettem ki a telefonnal, nem egy fényképezőgép minőség nyilván, de ha az ujjadat rajt tartod az exponálógombbon, és megvárod míg fókuszál szép képeket tud csinálni jó fényviszonyok között.

A kijelzője nagyon szép, a Samsungomnak 2 év után kiégett a super amoled kijelzője, úgyhogy az ips is emelett szól.

A mai világban az micro sd kártya pár ezer ft, úgyhogy szerintem nem kell sajnálni hogy csak 1 gb szabad tárhelye van. Én játszani nem szoktam, úgyhogy erről a képességéről nem tudok érdemben választ adni. Remélem tudtam segíteni!

2013. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, de már megvettem a telót 1 hete :D
2013. máj. 31. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!