Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak iPhone 5 külföld...

Marietta Eliza kérdése:

Mit csináljak iPhone 5 külföldón talált telefonnal? Mennyit ér, ha valaki meg akarja tőlem vásárolni?

Figyelt kérdés
A kèrdèsem a következő lenne, nyaralni voltam Ausztràliàban és a reptèren a toaletten egy iPhone 5 kèszüléket talàltam. A telefon könyvben lèvö neveket végig hívtam, de nem reagàlt senki, sajnos nem tudtam vàrni, tovàbb kellet utazom, így nàlam maradt a kèszülèk, ami le is merült aztàn mivel nem volt hozzà töltöm. Imei szàm alapjàn fekete listàs van a telefon. Ausztràl szolgàltatos kàtrya van benne. Teljesen új àlapotú, fehér színű. Sokan rà akarnak csapni az ismertsègi körömböl, amit nem nagyon èrtek, miért hiszen àllitolag, ő szerintük nem lehet hasznàlni ha le van tiltva, mit csinàljak, adjatok legyetek szîvesek tanàcsot. Mennyit ér így ez a telefon, mert többen megvennèk? Köszi, ha valaki segît!

#iPhone 5 #külföldi kàrtyàs
2013. máj. 20. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy eladd! Vidd be a rendőrségre, hátha valaki kereste, vagy akármi. A lényeg, hogy ne add el, mert akkor nem csak te, de a vásárló is nagyon megjárhatja.
2013. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szèpen! Nem is szertnèk rajta nyerèszkedni,Csak nem Tudok vele mit csinálni...Ausztráliàban találtam,èn meg Nèmetországban èlek...azt Sem Tudom,Hogy adhatnám oda a tulajdonosának :-( Pin van a Telefonon ,nem Tudok senkit kikeresni a Tel.könvböl.Sikerült vègre az akut feltöltetnem,de nem jutottam vele sehová :-(

Mit lehet Tenni ilyen esetben...?

2013. máj. 20. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
rendőrség. oda leadod, mert a tulajdonosa nyilván keresi:)
2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy az előttem szólók is írták, eladni semmiképpen sem szabad, ugyanis 1) semmire nem mennek a telefonnal, mert letiltva használhatatlan 2) orvgazdálkodás egy úgymond "lopott" telefont értékesíteni
2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!