Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xpéria Mini sk17et...

Getsun kérdése:

Sony Xpéria Mini sk17et kaptam, csak egy bibije van. ( nincs garanciája ) Hogy ha tapizom néha elfeketedik a képernyő. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez elvileg lehet hardveres hiba,ha kicsit megölték a telót. Ha nincs gari akkor zsebbenyúlós dolog lesz.
2013. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

remek!Mára megadta magát. tegnap közbe rájöttem, hogy mi a szitu. Kicsit fel ágaskodik a képernyője aztán azért feketedett el ha hozzányúltam, de amint ma,a 2. szünet végén zsebre vágtam, majd órára eltettem, örök sötétség lepte el a kijelzőjét, működik, mert a bekapcsoló/lezáró gombot ha megnyomom világítanak az "érintős gombok", de nem látni rajta semmit.

Mennyibe fog ez kerülni? És Konkrétan mi hibásodhatott meg benne?

2013. máj. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!