Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Google play.

Mit csináljak? Google play.

Figyelt kérdés

Már borzasztóan idegesít,mióta frissült a google play kinézete azóta frissít minden alkalmazást autómatikusan és nem tudom,hogy kikapcsolni. Régebben ott volt,hogy automatikus frissités és akkor ott betudtam állítani,de most nincs ott. És így teli van a memóriám nem tudok fogadni üzeneteket se,mert folyamatosan frissít.


Már csak azokat az alkalmazásokat hagytam meg amik a legfontosabbak,de így is teli van a memóriám. 2Gb.. nem tudok nagyobbat venni.

Samsung galaxy ace


Kérem valaki segítsen!!!



2013. máj. 20. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
az adott alkalmazásnál nyomd meg azt a "gombot" amin a vizszintes vonalak vannak (nem tudom mi a pontos neve) és ott kitudod venni a pipát
2013. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
keresem-keresem,de sajnos nem tudom milyen vízszintes vonalakra gondolsz,már végig néztem mindent:/
2013. máj. 20. 20:07
 3/8 Vortrex ***** válasza:
"Menü" gombnak hívják, google play-ben megnyomod és tovább a beállításoknál lesz olyan, hogy "alkalmazások autómatikus frissítése" ezt kapcsold ki
2013. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de hol van ez a menü gomb? ..
2013. máj. 20. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
a bal oldali "érintő gombot"
2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úristen,de buta vagyok :D köszönöm. soha nem esett volna le,hogy az a menü gomb:) nagyon szépen köszönöm!!!
2013. máj. 20. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2013. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!