Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek ace 2-ről? Főleg...

Basshunter5000 kérdése:

Véleményetek ace 2-ről? Főleg a zenelejátszási minősége érdekel. Akinek ez van az írjon.

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hete vettem. Gyors, szep kijelzo napfenyben is jol latni. Zenelejatszoja korrekt van hangszinszablyzo egy agybadugos markasabb fulessel jol szol. HD vieokst gyonyoruen lejatsza Full HD videoknal nincs kep (igaz csak 1 videoval teszteltem eddig) kameraja kozepes , kicsit homasolyak a kepek ha nem termeszetes fenyviszonyok vannak. Videokamera viszont korrekt HD felbontasban veszi fel a videot. Jatekokat jol viszi Gta3 -at probaltam 1-2x akadt csak be, de ha nagy jatekot akarsz ra felrakni akkor rootolj mert az a 4GB belso rohadtul nem annyi hanem csak 2GB es az is kette van osztva 1-1GB-ra. Ilyen google playes jatekok siman elfernek rajta de 800mb-nal nagyobb nem csak rootolas es utana micro-SD. Sebessege eleg jo de neha belassul csak nemtudom mierr. A memoriat erdemes uriteni mert megtelik de azt se tudom miert. 5 naponta inditom ujra utana jo gyors. Alapbongeszoje eleg elviselheto, az eddigi letoltott bongeszo mind szar volt nekem. Opera lefagyott nem is egyszer, mozilla valami baromi bonyolultnak tunt, delphin browser ratyi stb. 3g-s net lehetne jobb is mondjuk telenornal sokszor szar a tererom. Akksija meg viszonylag jol birja mert minden nap nyomom vagy 6-7orat es estere is ilyen 35% marad. Nagyjabol ennyi. Lefagyasztani meg nem sikerult remelem nem is tudom majd. :)
2013. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha telot akarsz venni es az ace 2 a kiszemelt akkor ha nem vagy nagy helyigenyes es eleg 4gb egy teloba akkor viszont sony xperia u-t vegyel. Hardver szempojtbol leveri az ace 2-t mint a szar.
2013. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!