Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia mini...

Nagy larion kérdése:

Sony ericsson xperia mini (st15i) mobil telefonomon elfelejtettem az alakzatot és a biztonsági jelszót is google fiókomba nem enged be telórol, de gépről igen kétségbe estem nemtudok belépni a menübe. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Már frissítettem a 2.3.4 es android verziót a 4.0 valamire gyári frissitésre Pc companion segitségével de így is kéri a biztonsági kódot valamivel meg birnám oldani a problémát? nem lopott cserélt hasonlók... kérlek segítsetek!!
2013. máj. 20. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a hard reset.
2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hard reset-et felejtsd el!

Kell legyen egy biztonsági kérdés, amit beállítottá korábban vagy a használt Gmail fiókodat kell megadd ilyen esetben. Ezt több rosszul bevitt feloldó alakzat után fogja felajánlani.

2013. máj. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Ez így van. Csak tudod vannak alacsony IQ -emberek, akik nem képesek megjegyezni dolgokat. Biztos vagyok benne, hogy nem tudja a biztonsági kérdésre a választ, és még a gmail címének a jelszavát sem tudja.

2013. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!