Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone fehér képernyő. Mit...

IPhone fehér képernyő. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 3GS-em ami suliban nekiütődhetett valaminek amíg a táskámban volt és fekete képernyő fogadott amikor elővettem.Se kép,se hang DFU módra nem reagál bekapcsológombra szintén nem.Itthon rádugtam gépre iTunes felismerte mint recovery módban lévő eszköz,de visszaállítás végén 21-es hibakódot dob.Megpróbáltam a visszaállítást custom ROM-mal is 1600-as hibakód.Utánaolvastam a dolognak 2 lehetőség áll fent:alaplapi hiba vagy az lcd hiba.Ti melyikre gyanakszotok?Nyilván nem mindegy hiszen egy alaplap jóval többe kerül és akkor már meggondolom hogy vegyek-e egy új telefont.iPhone 3GS 16GB Jailbreakelve volt,nem tudom GSM szervízben jószemmel néznék-e(nyilván nem) vagy nekiálljak itthon barkácsolni.Bárminemű segítséget szívesen látok!

#iPhone.white-screen
2013. máj. 21. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd szervízbe. Én alaplapra gyanakszom.
2013. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elviszem,de a GSM-es sohanemjailbreakeltemmégsemmit csávó ott fogja húzni a száját,hogy ezt most miért.Ha alaplap akkor kirakom a falamra egy képkeretbe,hogy ilyenem is volt és veszek egy új telefont.köszi a választ.
2013. máj. 21. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Oly mind1 neki h van rajta jail break vagy sem. Ez hardveres hiba, köze sincs a szoftverhez, a cydia pedig a világ legjobb programja lehet, ha képes ilyen hardverhibát okozni.
2013. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pinkpancser ***** válasza:
Szervizes ne reklamáljon, hiszen ezért kapja a fizetését. Egyébként ha alaplapos, akkor még mindíg eladhatod a kijelzőt.
2013. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!