Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnál ha letört az usb-t...

Mobilnál ha letört az usb-t fedő kis dugasz, azt megcsinálják garanciával?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


Mert ilyen kis zsinorón volt rögzítve: [link]


Lehet ugyanúgy használni, csak így félek, hogy elhagyom, úgy meg elég gázul nézne ki:/


2013. máj. 21. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 pinkpancser ***** válasza:
Rendeltetésszerűen volt használva? Nem. Így a gar sem vonatkozik rá. Ha mégis magától szakadt volna le, akkor sem tudod bizonyítani, így tuti nem csinálják meg.
2013. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendeltetésszerűen volt használva, mert tölteni csak úgy lehet, hogyha azt lenyitjuk ugyebár, az más kérdés, h h.lye ötlet így megcsinálni, mert az anyag egy idő után elfárad és letörik akaratlanul is.. de köszi, akkor más megoldást kell találnom
2013. máj. 23. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is letört :( sikerült megoldást találnod rá? én próbáltam vissza ragasztani de sehogy sem sikerült
2013. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, én is próbáltam, de nekem se sikerült xD

Biztos megcsinálnák, csak pénzbe kerülne

2013. jún. 3. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
jó hírem van :D erre is érvényes a garancia, elvittem a szervizbe (t-mobil) és simán átvették, azt mondták 1-másfél hét és kész lesz. azt mondták kicserélik azt a kis dugaszt. szerintem vidd el te is ha még van rá garanciád :D
2013. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És szerinted úgyis megcsinálják, h egy kicsit pillanatragasztós lett, meg azzal próbálkoztam megcsinálni?:DD
2013. jún. 9. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
az enyém is olyan lett egy kicsit :D
2013. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
xD akkor jó, megpróbálkozom én is:DDD amúgy ilyenkor hova kell vinni? Nekem ismerősöm t-homnál dolgozik és ő hozta nekem a telefont, kb. olyan mintha neten rendeltem volna és nem nagyon vágom ilyenkor hova kell vinni megcsináltatni
2013. jún. 10. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
t-pont üzletekbe :D vidd el a legközelebbi t-mobilos üzletbe és kérdezd meg hogy van-e szerviz, ha nincs akkor kérdezd meg melyik t-mobil üzletben van :D
2013. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!