Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one x tulajdonosok!...

Htc one x tulajdonosok! Hogyan működik a gps a telefonon? Azaz melyik ikonra menjek rá, hogy ingyenes navigációt találjak internet kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

A locationsra? De ott meg azt írja ki, hogy szinkronizàlni, vagy vàsàtolni kell vmit. Most akkor mi van? Nektek hogy működik az ingyen gps?

A segítsèget előre is köszönöm



2013. máj. 21. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A gps mindenhogy ingyen van. Ha offline akarsz navigálni akkor először telepíts egy offline navigációs programot.
2013. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudàl ajànlan
2013. máj. 21. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben megtalàltam a gps-t. :-P aminek egyèbkènt működnie kène anèlkül, hogy szinkronizàlnom, vagy vennem kène hozzà vmit, nem? Nektek hogy volt htc kèszülèketeknèl?
2013. máj. 21. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak bekapcsoltam a wifit (vagy mobilnet) meg a gps-t és elindítottam a google maps-et és kész (Desire s). Meg minden más alkalmazásnál ahol kell a gps, elég volt bekapcsolni.

Offline navigációs program pl. sygic, ndrive vagy épp a nem túl hivatalos igo.

2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de èn wifi ès mobilnet nèlkül akartam hasznàlni :/

De megpróbàlom letölteni vmelyik àltalad javasolt offline gpst

2013. máj. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!