Concorde tab speed?

Figyelt kérdés
szerintetek megéri? játékra, zenehallgatásra, filmnézésre néha netezésre? szerintetek nem túl kicsi egy 3200 mAh-s akku? és nem kicsi a 7 col?

2013. máj. 21. 18:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
megéri, az akku idő pedig attól függ mire használod legtöbbet, a 7colos képernyő tökéletes filmnézéshez (nekem concorde tab play-em van) hasonló a konfigurációja a play-hez, majdnem hogy egyforma, tehát játékra is tökéletes
2013. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

tudom a playt én is néztem, kb annyiban tér el hogy nagyobb az akksija, de szerintem ez nem ér meg + 10 ezer Ft-t.

Tudnál rá esetleg játékokat? Asphalt 7 heat, vagy a need for speed most wanted fut rajta?

2013. máj. 21. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Wayteq xTab 70dci jobb lenne az újabb Android miatt.

Egyébként de, kicsi a 3200 mAh-es aksi (Wayteq-be meg csak 3000-es van), de azért egy napot így is kibír.

2013. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ifj.jancsi98 ***** válasza:
Sajna az aksijáról meg ilyen adottságokról nem nagyon tudok semmit de a cocorde tab one jól megy sebességgel és a nfs mostvanted-et meg az asphalt 7-et sok töltéssel de utána akadásmentesen viszi
2013. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom, de én a concorde tab speedre gondoltam nem a ONE-ra.
2013. máj. 24. 16:15
 6/14 ifj.jancsi98 ***** válasza:
bocsi akkor írom ezt: az anyaghasználata és az összeszerelése nem valami jó, de a hangzása pocsék. Na jó annyira nem pocsék de ez olyan jó mondat :) tehát a hangzás se valami jó, de a kijelző és az ár/érték arány csak úgy mint a szoftver rugalmassága, bővíthetősége kifejezetten jó. tehát a kijelző miatt szerintem jó lehet játékokhoz meg a filmnézéshez, de ahhoz szerintem szerezz be vmi jó hangfalat vagy fülest ami följavítja. Üzemidőre 10-ből kb 7 pontot tudnék adni, ha nem nyúzod agyon 1 töltéssel 1,5-2 napot is kibír. Mást nagyon nem tudok mondani... Bluetooth sajna nincs rajta.. netezni csak wi-fin tudsz... de a mem. 32gb-ig bővíthető. Játékokhoz a 4shared appot tudnám ajánlani, zenékhez meg a music downloadert... remélem tudtam segíteni! :)
2013. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ekkor árért jónak tűnik, bár nem tudom lenne értelme okostelefon mellett (Sony Xperia Tipo). Mi a véleményed?
2013. máj. 26. 21:31
 8/14 A kérdező kommentje:
ja am hétköznap csak délután használnam, úgy 16 órától max hétvégén használnám kicsit többet
2013. máj. 26. 21:41
 9/14 ifj.jancsi98 ***** válasza:
A tipo elég jó teló de abszolút megértelek h kéne egy tab mert a kijelzője tényleg eléggé kicsi
2013. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ifj.jancsi98 ***** válasza:
ezen kívül írhatnám azt hogy ez meg az jobb de tudom hogy ez mennyire idegesítő, végül is 30-35 ezerért ez egy eléggé jó kis kütyü :)
2013. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!