Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneon hol tudom azt beállít...

IPhoneon hol tudom azt beállítani, hogy kereken 4óránként rám szóljon hogy ennem kell?

Figyelt kérdés
Szóval persze nem az a gond hogy ha nem szólna rám éhendöglenék, hanem hogy tömegelek gyúráshoz és 4óránként kajálnom KELL aztán mindig kimegy a fejemből vagy elcsúszok picit stb, aztán jó lenne hogyha ez a kis kütyü figyelmeztetne.
2013. máj. 21. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legcélszerűbb az, ha bemész az órába, majd ott a riasztásra és beállítasz annyi riasztást, ahány táplálkozásra szükséged van. Például 8,12,16 stb. És mindegyiknél beállítod, hogy minden nap jelezzen, vagy azokon a napokon, amikor szükséged van rá.
2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!