Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a laptophoz...

Miért nem tudom a laptophoz csatlakoztatni a Samsung Galaxy Ace mobilom?

Figyelt kérdés
Eddig mindig tudtam csatlakoztatni, csak rádugtam USB-n, megnyomtam azt amit kell és beadta a gépen. De már két napja nem tudom. Ugyan úgy csinálom mint eddig, csatlakoztatom a géphez meg minden, de semmit nem ad be a gépen. :/ Segítene valaki?

2013. máj. 22. 08:09
 1/4 anonim válasza:
nekem sikerül, bedugom és azt a fenti csúszkát lehúzom ott van egy usb-s valami és rányomok, hogy belső tárhely csatlakoztatása és utána a gépen rányomok hogy folytatás vizsgálat nélkül és beadja
2013. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csatlakoztasd vezeték nélkül,a Samsung Link program nagyon jól működik és magyarul is tud.

[link]

2013. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: én is ugyan így csináltam és most is ugyan így csinálom. De valamiért nem jön be semmi a gépen.


Másodiknak: Köszönöm, megpróbálom. :)

2013. máj. 22. 15:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a másik lehetőséggel sem sikerült. :( Megcsináltam mindent amit írt az oldal, de a mobilom végig ofline volt és semmit nem tudtam csinálni vele. :( valaki valami mást?
2013. máj. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!