Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone nem a legdrágább,...

Az Iphone nem a legdrágább, legpresztizsebb telefon ugye?

Figyelt kérdés

Csak a szegényebbek körében.

Valahogy nem tudom elképzelni, annak, akinek 5 villája van, meg 7 kocsija, és számlája a Kajmán szigeteken, hogy Iphoneal telefgonálgasson.

Nekik van valami még drágább márka nem?



2013. máj. 22. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
2013. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Akit én ismerek gazdag embert az mind leszarja milyen telefonja van. Az iphone és hasonló drága telefonok általában mindig olyanoknak van aki meg se engedhetné és a fizetése túl nagy részét áldozza rá.
2013. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: az igazán gazdag emberek nem telefonnal villognak. Szóval akinek iPhone-ja van, az csak egy szimpla hétköznapi ember, aki iPhone-t vett, nem egy lakatlan szigetet.
2013. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
84%

szerintem is csak a középréteg és a fiatalok azok akik úgy gondolják hogy nekik ez feltétlen kell mindegy mennyi az ára.

az igazán pénzes emberek le se szarják az iphonet, én még egyiknél sem láttam.

üzletemberek külföldön is pl BB elterjedtebb mert nem lehet lehallgatni,valamint inkább valami nagy képernyős teló való nekik amit már már tabletként is használhatnak.

ahol melózok a gyárban ott sincs még a gyárigazgatónak sem iphone sem s4 és társai teló,a telefont telefonálásra használják nem villogni vele,mérnökféleségeknél láttam még note2őt.

appleből inkább tablet és laptop amit használnak a gazdagok.

2013. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es! Én is így láttam, telefon csak telefonálásra, inkább Mac és hasonlók vannak náluk.
2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Ez igaz, de BB-t is főleg csak azért használnak, mert ott a BBM, viszont ez már van Android-ra és iOS-re is. Illetve az amerikai közigazgatásban vagy hogy is mondjam ezt magyarul eddig csak BB-t lehetett használni, tehát Pentagon meg White House meg minden politikai szervezet csak BB-t használhatott, ez miatt sok más üzletnél is elterjedt a csak Blackberry "szabályzat", viszont pár hónapja már az iOS-t és Androidot is (legalábbis Samsungot) használhatnak.

2013. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vannak drágább, nagyobb presztízzsel bíró luxusmobilok, de szerintem eddig az iPhone-ok a leginnovatívabbak és „legfelhasználóbarátabbak”. Nekem is az van. (5-ös)
2013. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Apám, valamint a Feleségének illetve több családtagomnak is iPhone-ja van. 5S(64GB)-5C(16GB). Gazdagok. Nem a telefonnal villognak, mondhatni a munkaeszközük. Javarészt értelmiségi emberek. Nagyon jól keresnek mind, de szerintem akkor sem dőlne össze a Világ, ha egy Samsung S4/Note3/S3/Ace 3 stb... telefonjuk lenne. Apám vállalkozó, a Testvére informatikus/programozó/mérnök. Fater Felesége bank-fiók vezető, OTP Bankban. Ha meg villogniuk kellene(bár nem szükségszerű), arra ottvan basszus az autójuk, esetlegesen a házuk, nyarolójuk, boltjuk, munkájuk stb. Szerintem, sokkal jobban lehet "villogni" egy Mercedes C-E-ML osztályos kocsival, netalántán BMW 730i-vel, Audival satöbbivel.

(Egy iPhone 5S 64GB fekete telefon tulaja. 15/F)

2014. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!