Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezüst színű, Nokia n8-at...

Ezüst színű, Nokia n8-at vennék, csakis garanciális érdekelne. Hol keressek? Apród stb. átnéztem, nincs ilyen.

Figyelt kérdés
Sehol se találok ilyen színben, normális állapotban, minimum 1 év garanciával..
2013. máj. 22. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod a googlét használni? Van egy csomó még 2 év garival is. Más kérdés hogy csak a hülye vesz ennyi pénzért öreg symbianos telefont.
2013. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 év garival?! Esetleg újonnan, de annyit nem akarok rá költeni. Képzeld tudom használni, de vagy sérültet találtam, vagy pedig olyat, amin csak fél év garancia van még. Miért lennék hülye??

Mert ebben a telefonban van a világ egyik legjobb fényképezője? Vagy mert van benne fm transzmitter? Vagy azért, mert olyan telefont szeretnék, amit nem kell minden nap töltögetni, mint az androidosokat, iphonokat? Szerintem te vagy a hülye.

2013. máj. 22. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

1. jó kamera van benne de nem a legjobb vagy legalább is ilyen minőségben tud más is fényképezni

2. fm transmitter pár ezer forintos dolog és nem hiszem hogy ez miatt érdemes venni egy telót

3. ezt is fogod naponta töltögetni ha fogod használni mert nem az miatt merül a mobil hogy milyen operációs rendszer van rajta hanem a nagy kijelző miatt amit egész nap tapizol

2013. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tévedés, ennek az akkuja simán bírja 3 napig, úgy hogy sokat van használva (tudom, mert, van olyan ismerősöm, akinek ilyen telója van), de nem véleményt kértem a telefonról, hanem a kérdésre értelmes választ! Te ha szereted a fagyogatós androidosokat, hát rajta vegyél olyat, nekem jó ez a telefon, mivel jelenleg is symbianos van (belle) és eddig sose fagyott, stabil rendszer, én szeretem.
2013. máj. 22. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt symbianos telóm pár éve nem is egy. Vegyél ha neked az kell. Én csak azon akadtam fel,hogy egy új n8 70ezer körül van és annyit nagyon nem ér. Azon már elég jó mai telefont lehet venni.
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!