Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra honann töltsem le...

Telefonra honann töltsem le az instagramot? (play áruház vagy csak írjam be googleba h letöltés és onann? ) hogyan kell regisztrálni? Gépról fel lehet menni, ha regisztráltam? Gépről lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 16:57
 1/10 anonim válasza:
Play Áruház.
2013. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Új vagy az Android témában? :)

Egyébként mindegy, mert az android elég szájbarágósan leír mindent.


1.) Hálózatra kapcsolsz (Wi-Fi, vagy 3G)

2.) Android Market, vagy Google Play megnyitása az alkalmazásfiókból (menü)

3.) Mikor kéri a G-Mail fiókot, regisztrálsz, vagy bejelentkezel egy már meglévővel.

4.) Elfogadsz mindent.

5.) Használod.

5+1.) Keresőbe beírod, hogy instagram. Tovább nem tudok segíteni, nem tudom mi ez az izé, amit le szeretnél szedni.

2013. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.kommentelőnek köszi.

2.kommentelőnek pedig: ezt már mind tudtam..meg használom is nap mint nap..csak nem tudtam h honann töltsem le..

mert ott van több féle...

2013. máj. 22. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi... ;)

Csak számomra nem egészen volt világos, hogy pontosan mit akarsz megtudni, meg azt se, hogy mennyi tapasztalatod van e téren.

2013. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért köszi...csak van egy csomó féle oyan dolog h 'xy for instagram..' meg ilyesmi...de az egyszerűt nem találom..:cc
2013. máj. 24. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Lehetséges, hogy a telefonod nem támogatja? Ebben az esetben szokta ezt csinálni a Goole Play. Mármint azt, hogy nem jelzi, mintha nem is létezne.

2013. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lehet,de nem tudom.

találtam egy oylat ami fizetős...de azt még nem próbáltam,mert ismerősök mondták h ingyen töltötték le.

2013. máj. 28. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor így a legegyszerűbb. Olyan nincs, hogy nem megy el rajta egy ilyen program, ez nem egy játék.

Letöltöd az SD kártyára -> telefonon fájlkezelővel telepíted.

2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, link lemaradt:

[link]

2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. jún. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!