Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-n lehet...

Samsung Galaxy Ace-n lehet növelni a belső memória méretét?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

nem...


max rootolás után sd partícionálás és link2sd

2013. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előzőt egészítem ki:


Link2Sd minden appot a memóriakártyára mozgat, teljes mértékben. Telepítés és használat: [link]

2013. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most Minin használok egy A2SDX nevű scriptet, ami nem tököl egyenként a másolás-linkeléssel, hanem egy az egyben az sdext-et mountolja /data partíciónak, meg minden létező cache is oda kerül (ha nem akarod, hogy a Dalvik cache is menjen kártyára, akkor a sima A2SD-t keresd). Telepítése annyi volt, hogy clockworkmod recoveryből egy /system felcsatolást követően telepíteni kellett az a2sdx.zip-et (jó, a neve bonyolultabb volt, nem mintha nem volna mindegy...)


Addig nem működött, míg linuxon gpartedben (kártyaolvasóval) le nem formáztam ext2-re a kártya második partícióját (előtte ext4 volt, link2sd-vel használtam, és szidtam az anyját rendesen, ha két-három nagyobb appot frissített és újraindult, mert szétterhelődött a link2sd kerülőútja miatt).


Fürge és frappáns cucc. Első indításkor igen hosszan érdemes magára hagyni a telefont, mert szép komótosan átmásolja a /data, a /cache és a Dalvik cache fájljait az /sdext partícióra.

2013. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!