Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Splintercell kérdése:

Mi a véleményetek az LG Optimus L9-ről?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nagy-kijelzős telefont venni lehetőleg olcsón.

Két kérdést szeretnék a telefonnal kapcsolatban feltenni.

-Mi a véleményetek róla(megéri-e, ha van akkor tapasztalatok , mennyire alkalmas játékra stb.)?

-Fog-e még esni az ára valamennyit?



2013. máj. 22. 17:32
 1/3 anonim válasza:

A telefon gyönyörű, a nagy kijelző, az alakja, viszont ezt képeken nem lehet látni, nekem lassan másfél hete van L9-em,

nagyon megvagyok vele elégedve, nos a játékok nem akadnak rajta ebben biztos lehetsz, egyenlőre semmi sem akadt rajta. (pl.: Need For speed Most wanted)Viszont ha ilyen telefont veszel, fontos hogy NE Frissítsd rajta a gyári androidot! Én mióta frissítettem, akad sajna egy picit, még ha a kezdőképernyők között is lapozgatok. :( az áráról nem tudok mondani semmit, én 70.000 ért vettem Ausztriában.

Sok sikert a telefonodhoz! Ajánlom!

(tokot érdemes hozzá venni)

2013. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még annyi hogy a kamerája sajna nagyon sötét igaz FHD videó felvétele van, ami jó is de a kamerája sajna nem jó.

Az aksi idejét se mondhatnám valami jónak. Aktív használat mellet (játék) 3-4 óra, néha kevesebb

2013. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. :D
2013. jún. 30. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!