Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetetek melyik éri meg...

Szerintetetek melyik éri meg jobban Galaxy S Advance vagy Zte Grand X In?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik legyen.Tudom hogy nem ugyanarra a rendszerre vannak építve de ez mennyiben korlátolja a dolgokat ? Gta 3,Vice city,Modern Combat TÉnyleg el se indul rajta csak ezek miatt fontolgatom a Galaxy-t.

2013. máj. 23. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Zte grand x in sokkal jobb, és a playen levô játékok kb. 90%-ával kompatibilis, sztem ezekkel nem lesz problémád.
2013. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod hogyha megveszem a Zte-t Akkor a fenti játékok futni fognak ? Mert elvakult Gta Fan vagyok és E fényében fogok dönteni Gta 3 rol találtam videot ahol egész szépen futott Vice city ről nem.Remélem ha megveszem az Inteles Proci nem jelent majd problémát.
2013. máj. 23. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem játszok ilyen játékokkal és nem is ilyen telóm van úgyhogy konkrétan ezekre a játékokat nem tudom de ha youtube-on van róla videó hogy megy akkor biztos fog menni. Illetve google-ben is érdemes úgy rákeresni hogy: jázékneve telóneve.
2013. máj. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pár napja vásároltam egy Galaxy S Advance-t, és szerintem tökéletes. Minden megy rajta,csak egy példa: a Need for Speed talán jobb,mint Xboxon.. én csak ajánlani tudom! :) A másik telefont nem ismerem sajnos :S
2013. máj. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vice city az pont nem megy a zte-n...
2013. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!