Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van Nokia E51 es telefonom,...

Van Nokia E51 es telefonom, és a videót miért nem másolja át? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A másolást, hogy érted? Gépről telefonra, bluetooth-al vagy kábellel, vagy esetleg telefonról telefonra?

Csak mert nekem is ilyen telefonom van, hátha valamit kiokoskodunk. :)

2009. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

telefonról számítógépre

és van hozzá usb kábel

2009. okt. 4. 09:07
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy csak kártyaleolvasóval lehet?
2009. okt. 4. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak kártyaleolvasóval lehet.

Kiír valamit, amikor próbálkozol?

Memóriakártyáról vagy telefonmemóriáról próbálod átrakni a videót?

Ha telefonmemóriáról, akkor milyen programot használsz?

2009. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amikor a telefont az usb-vel csatlakoztatom meg a számítógéphez akkor két dolgot ír ki. egy adatátvitel meg valami Pc Suite.

a képeket átvitte csak a videót nem.

lehet, hogy nem jól telepítettem fel valamit?

Bocs, de annyira nem értek hozzá!

2009. okt. 4. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:

A PC suite a Nokia egy programja, amivel kezelheted a telefonodon lévő adatokat.

Hát eddig megmondom őszintén lövésem sincs, hogy mi lehet a baj. :(

Kipróbáltam én is, nekem működik. :/ Sőt, barátomnak is ugyanilyen telefonja van, ott is működik, így még nehezebb a helyzet. :(


Valaki más?

2009. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! lehet megpróbálom újra telepíteni!


még egyszer köszi, hogy szántál rám időt!

de most mennem kell!

2009. okt. 4. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van. Először is telepítsd a Nokia PC Suite progit(ez fenn van a készülékhez kapott lemezen, de ha netán nincs már meg a lemez akkor ingyen a nokiaprogramok.hu oldalról). Aztán ha a készülék csatlakoztatva van, nyisd meg a progit és remélhetőleg automatikusan csatlakozik, ha nem akkor kerestesd meg vele a telcsit(könnyen megy hiszen a progi magyar nyelvű). Ha a csatlakozás megvan, akkor a kurzort vidd a szükséges ikonra(súgni fog) és klikk rá. Ki fogja írni, hogy mennyi új kép/video található. Ezek után látni fogsz három kis ablakot és ha jól emlékszem akkor a középső a letöltés, de ott is súg. A telefonon ott fog maradni minden de letölt és a C meghajtó User könyvtárban fogod megtalálni a másolt fájlokat. Nem kell kábel, nekem a laptop bluetooth-al is elvégzi. Sok sikert!!
2009. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!