Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a mobilom! Azonnal...

Vízbe esett a mobilom! Azonnal kikaptam, kivettem az aksit, sim kártyát, és egy napja szárad. Semmi eredmény. Lehet még ebből valaha telefon? Nokia 6300, nem is tudtam teljesen szétszedni, csak az előlapját meglazítani kicsit.

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem az 5300-t öcsém fürdette vagy 5 percig,ventillátoe előtt száritottam egy ideig,utána meg 2 napig hagytam,szétszedtem amennyire tudtam,és működik
2009. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet :) hagyd úgy,esetleg szárogasd (ne nagyon közelről!) hajszáritóval.. nekem is igy volt,helyrejött 4 nap alatt :P ha sikerült,ird meg =)
2009. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hajszáritoval csak akkor ha tud hideget fujni,meleggel nehogy

8épp ezért irtam,hogy én ventillátor előtt száritottam)

2009. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát sajnos hajszárítóval már szárítgattam.:(((

meleggel , egy ideig

2009. okt. 4. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor majd ird meg,hogy igy is tulélte-e...

meleg nem használ neki

2009. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos vége lett!!:((( Elvittem szervízbe. Ott is állt egy hétig, megnézték. Azt mondták ennek annyi!!


Így kénytelen voltam venni egy új telót...

2009. okt. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!