Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg a...

Melyik telefon éri meg a pénzét legjobban maximum 80-85 000-ig?

Figyelt kérdés
új telot szeretnék venni samsung, htc vagy, lg-ben gondolkozok xperiák nem annyira jönnek be. samsungban az s2-re gondoltam htcnél a one s-re és az lg-nél az optimus 4x hd-ra. ezezek közül melyik a jobb és miért, jah és ha van esetleg ezeknél jobb ebben az árban akkor irjatok le pls köszönöm!

2013. máj. 23. 12:30
 1/3 dirtboy ***** válasza:
ha még 12őt rá tudnál dobni akkor lehetne egy nexus 4ed is,szerintem az a 12ropi már nem nagy dolog és sokkal jobb telód lesz.
2013. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt keress rá a mobilokra. A véleményekre kattintva olvashatod, milyen is a telefon. Én is így választottam készüléket. [link]
2013. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha azok közül a telefonok közül válogatsz még mindig amit leírtál, mindenképp az LG-t válaszd :)
2013. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!