Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Samsung S5360...

Flora94 kérdése:

Kinek van Samsung S5360 Galaxy Y telefonja? Akinek van az írjon véleményt hogy milyen.

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ronda képernyő,kamerája:nappal is ronda képet készít,processzora nagyon régi,az alkalmazások több mint fele el sem indul.
2013. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ilyen van és nagyon szeretem.
2013. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A képernyő felbontása nem a legjobb, de azért nem egy katasztrófa, mint ahogy mások beállítják. a kamera télleg szar képet csinál. nagyobb játékok nem futnak rajta. sokat laggol. Nekem is ilyen van, de csak akkor cserélném le ha ingyen adnának mást. Nekem éppen megfelelő. Ha nagyobb játékokon akarnék játszani, akkor tab-ot vennék:)
2013. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... kis ár, kis tudás. Egyébként első okostelefonnak jó. Ne várj tőle túl sokat :)
2014. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!