Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefon...

Én......... kérdése:

Szerintetek milyen telefon kellene egy 13 évesnek? Ezek közül:sony xperia T sasmung galaxy s3 iphone 4 htc one x főleg játékra kellene neki de légyszi né írjatok olyat hogy egy 13 évesnek minek telefon

Figyelt kérdés
előre kosz

#telefon #egy13évesnek
2013. máj. 23. 22:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Galaxy S3
2013. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
szerintem egy s3 túl komoly egy 13 évesnek
2013. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
megertem h jo szulo szeretnel lenni es mindent megadnal a gyerekednek, de ezek kozul egyik sem mert ezek mind nagyon okosak es komplikaltak. ennjavaslom h vagyel neki egy egyszerubbet ami kevesbe komplikalt es amikor belejott akkor mar lehet szo ezek kozul az egyikrol.
2013. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 |Orfeusz| ***** válasza:
A One X-el jól járnál. Az Xperia T és az iPhone 4 már kicsit elavultabb, a maradék 2 közül meg a One X stabilabb. Ha nem mániája a gyereknek hogy a legújabb telefonja legyen mindig, 2-3 évig is jó társ lehet a HTC üdvöskéje.
2013. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Sztem ne vegyél egykori csúcstelókat, az androidoa csúcstelók kezelése nem egyszerű, a gyerek nem tudná megfelelôen kezelni és kihasználni. Attól mert egy olcsóbb okostelót veszel, nem leszel rossz szülô, egyáltalán nem éri meg ennyi pénzt költeni rá hogy aztán legyen mivel villogjon a suliban. Az Xperia U, Xperia Sola, Galaxy S Advance, Lumia 620 közül érdemesebb választani ha már annyira szeretnél neki egy komolyabb telót de igazán beérhetni egy Xperia Tipo-val is.
2013. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
A 13 éves nem ért hozzá?? Nekem egy Galaxy S2 kijelzőjét cserélte ki a szomszéd 13 éves fia...
2013. máj. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem hogy túl komoly de ő már jobban ért a telefonokhoz pl:saját maga rootolta meg nem tudom mit de a régi zte skate ján megcsinálta hogy fusson a gta vice city,six guns,dead space meg minden ilyen játék és tudom hogy alapból ez nem fut rajta de kösz a válaszokat és még várom a válaszokat :)
2013. máj. 24. 06:44
 8/13 anonim ***** válasza:
mekkora dolog hogy tudta rootolni. A Google-ben millió találat van hogy kell rootolni a telót, ha követi a lépéseket bárki megtudja csinálni.
2013. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6: Ja persze, és ezt huggyük is el neked, ilyen mesét csak bizonyítékkal lehet elhinni.
2013. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok bocsánatot kérek nem tudtam hogy könnyű rootlni de még várom a válaszokat
2013. máj. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!