Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem?

Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Elromlott a mostani telefonom multimédiás része. Az okát nem tudom, telefonálni tudok vele meg minden, de pl net meg zene nem megy. 80 ezrem lenne rá, és néztem, hogy ennyiért lehet venni Sony Xperia SL-t, iPhone 4s-t és iPod 5-öt.na most ugye az ipoddal nem lehet telefonálni, de akk a mostani telefonommal lehetne, azzal meg zene,net,fénykép stb mineden menne. Szerintetek melyik lenne legjobb ? Apple termékek kissbbek, kompaktak, optimalizáltabbak, de kisebb a képernyőjük és a 4s már kicsit régi is, már ami a szoftver frissességét illeti. Szal arra már nem annyira fejlesztenek talán. Bár applet annyira nem ismerem.
2013. máj. 23. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írsz, iPhone 4S-re is elérhető a legújabb iOS és minden egyes program fut rajta gond nélkül.

De 80k-ért szerintem még nincs iPhone 4S.


Egyébként Xperia SP-t mondanám. Hardveresen is az iPhone-hoz képest egy állat, szoftveresen is jobb, telefonra Android az igazi, iOS meg tabletre jó.

2013. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Iphone 4s-t 80k-er hazánkban nem kapsz, 100 fölött van az ára és baromira nem éri meg mikor ott az xperia sp 90k-s árával és sokkal jobb mint az ájfon.
2013. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha hiszitek, ha nem, láttam annyiért iphone-t. Amúgy az sp nagyon jó, de külsőre nem tetszik és ez nekem számít. Meg kicsit drága is sajnos :S
2013. máj. 24. 06:28
 4/10 anonim ***** válasza:

külsō a lényeg...


nézzen úgy ki mint egy iphone magyarul leírva...

2013. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Azért igenis fontos a külső. Te sem vennél olyan telefont, ami nem tetszik, ebben biztos vagyok.


Kérdező: nézd meg a többi Sony-t is, kb az összes telefonjuk megéri, jók az ár/érték arányaik, ott van még az Xperia P, Xperia L, több most nem jut eszembe ami 80k-ba beleférne, csak az olcsóbbak.

2013. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A telefon nem olyan, mint egy ház, vagy egy autó. Ha kielégíti az igényeimet, tehát jó ár, jó hardver, jó szoftver, akkor marhára nem venném meg azt a telefont, ami csilli-villi, de féltégla a másikhoz képest.
2013. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


Én aztán nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, hogy néz ki egy teló...

Első a tudás... Az pedig a legutolsó szempont, hogy hasonlítson az iphone-ra...

2013. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így van. Az iPhone az iPhone... ez meg Sony. nem kell rá hasonlítania. de ez ízlés kérdése, nekem fontos. van aki szarik rá, mert csak a hardware v software számít. kinek mi. de am eldöntöttem, Sony Xperia SL-t veszem. Köszönöm mindenkinek !!
2013. máj. 24. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Nem is azt írtam, hogy hasonlítson az iPhone-ra, csak azt, hogy számít a kinézet. Neked is számít, hiába írod, hogy nem, mert biztos lenne olyan ronda telefon, ami még neked sem kéne.

2013. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, tudod ez a sznobság.

Azért nem veszel meg egy jó telefont, mert nem tetszik a háza? Elég gáz...

2013. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!