Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Milestone 2 telefonra...

Loislane kérdése:

Motorola Milestone 2 telefonra hogy lehet magyar menüt feltenni?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy ilyen készüléket, de angol az egész. Gondoltam androidra mindent meg lehet oldani, de az alkalmazás nem működött amivel magyarrá lehetne tenni a telefont. MoreLocale 2 alkalmazással próbálkoztam, de csak az angolt és a spanyolt adja be. Valaki tud nekem segíteni ? Mert ha nem akkor adhatom is el a telefont.

2013. máj. 24. 12:55
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Innentől akár főzött romot is rakhatsz, abban meg lesz magyar.

2013. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak nekem ezek rohadt bonyolultak, nagyon nem értek hozzá XD majdnem leestem a székről, nemtudom ezek ilyen bonyolultak ^^"
2013. máj. 24. 13:10
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Nem vészes ez, csak elsőre látszik annak. Szépen pontosan lépésről lépésre végig kell csinálni a leírtakat. Az első rom-cserémnél még ott volt a zabszem a fenekemben, de azóta már csukott szemmel csinálom. :)
2013. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!