Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 az jó telefon?

IPhone 4 az jó telefon?

Figyelt kérdés
vagy van jobb 60ért használtan?és jó játékokat visz az alma?
2013. máj. 24. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nagyoooon
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz telefon, 60k-t mondjuk nem ér, csak iPhone, azért adják ennyiért.
2013. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem megér 60at. ez csak vételkor okoz egy kis rossz szájízt, eladáskor előnye van. én több mint másfél éve vettem az enyémet(t-s, 32 gigás fehér) 81ezerért használtan, azóta is jó állapotú, semmi baja nincs. ha most gondolnám, akár 65-70ért el tudnám adni még mindig. kevés telefon van, amelyik ennyire tartja az árát. de mivel teljesen kiszolgál, ezért nem szeretnék megválni tőle. szóval én is azt mondom, hogy jó telefon és 1-másfél évig tuti az is marad.
2013. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is iPhone 4van, szerintem jó telefon. 65ért teljesen megéri, mivel ha játszásra kell felmész AppStore ba szétnézel és látod hogy nagyon sok játék van rá és nagyon sok akció szokot lenni (pl: nemrég a Gangstar Rio meg a NOVA 3 volt ingyen de minden héten van legalább 1 játék ami ingyenes). És szinte minden akadás mentesen megy rajta (pl: NFS Most Wanted, FIFA13, Real Boxing, BF: Bad Company 2)
2013. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!