Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s advance-nak...

A samsung galaxy s advance-nak vannak rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés
szerintetek van?? remélem nincs
2013. máj. 25. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
GPS probléma, nem talál jelet naaaagyoooooon sokáig.
2013. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az anyaga egy nagy f.s és ugy karcolódik h hihetetlen. én vigyázok rá, szépnek és masszivnak tünik,de egy fröccsöntött gané, még igy védötokba is képes karcos lenni..a kamerája,vakuval undoritó képet csinál élesség felbontás minden jó,de a szine,az olyan mintha kihipóztad volna a képet..10éves fényképezőm jobb képet csinál vakuval..de amugy szép meg relative gyors.többi androidos csodához képest, tapasztalatom alapján..ja mjuk a zenelejátszó igy egy nagy nulla, szörnyü hangja van a legdrággább thomson fülesemmel is,egy nokia 5800hoz képest nyomokba sincs sehol..tök midnegy miket állitgatok be, meg hogy,de ha annyira nem fontos..ja meg a kijelzö nem tudom milyen technológiát használ de a fehér szineket nézed alaposan ilyen fakós zöldes árnyalatuk van.alig feltünö de..
2013. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és oylan gyorsan merül hogy az büntetés. pár óra, ha be van kapcsolva a wifi pl,de még ha csak nem is netezek csak mondju kegy szókeresővel játszok..közepes fényerö hogy semmi progi semmi nem megy, már dughatom töltöre..(lassan alapból ugy használom ithon hogy mindig be van dugva vagy gépbe vagy 220ba)
2013. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2. baromság. Haveromnak is ilyen van, nem merül gyorsan, nem karcolódik, egy hátránya van, igen törékeny...
2013. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

haverod le van szarva, ha neked nincs ilyen ne baromozd le a választ.itt védőtokba van hordva és az összes telefonomra vigyáztam mindig, ahogy ezen is ott a védőtök, a "króm" körbe mégis karcolódik mert MÜANYAG.hülye nem tudja hogy a galaxy széria a gyatra minöségéröl hires, és ez láccik is.az akku pedig merül.mint a disznó.

reggel zenehalgatás 45percbe buszon, suliba itt ott netre néha felmenni és viberre,hazafele szintén zene és délután hazaérsz már 30%on van..úgyhogy ne okoskodj ,szerintem jobban tudom mennyire gyorsan merül és milyen az anyaga annak amit mindennap használok..

2013. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valamint ha szerinted valami TÖRÉKENY akkor nem karcolódik?amúgy nézd meg alaposabban majd..a króm imitáció fogadok televan mikrokarcokkal,hacsak nem széfbe tartja a telefont.a hátlapra meg ráfujsz és kettétörik...


de ahelyett hogy egy 60.000ftos készülék megvásárlásával kapcsolatban itt teszel fel kérdés kedvező,ahol néhány laikus dobálózik azzal hogy "szar ,meg "baromság" és mindegyik okosabbnak hiszi magát a másiknál, olvasd el ezt

[link]

és a hozzászólásokban is kereshetsz különb hibára,itt értenek is hozzá..

2013. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"kérdező"*
2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. máj. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!