Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefonoknak van...

Milyen okos telefonoknak van nagyon jó beépített kamerájuk? Igaz az, ha fényképezni akarok vegyek fényképezőt?

Figyelt kérdés

Olyan telefont szeretnék, ami nem 200k de jó gyors, és jó a fényképezője, videót felvenni is HDben tud, nagyon szépen.

Már feltettem egy kérdést régebben, hogy milyen telefonnak van erős processzora, és jó fényképezője, és nem 200k, és azt a választ kaptam, hogy "ha fényképezni akarsz vegyél fényképezőt. Mert egy kis lencsével hogy akarsz már úgy zoomolni, mint egy fényképezővel?"

Igaz ez?

Akkor nincs olyan telefon, ami erős gyors, és nagyon szép képeket csinál, meg HD videót? És nem 200K?



2013. máj. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nokia 808
2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fényképezni akarsz, vegyél tehenet. Nem, hülyeség. Vegyél golyóstollat.


Vagy esetleg fényképezőgépet.


Nem mondtak neked butaságot, amikor fényképezésre fényképezőgépet javasoltak. Igaz ugyan, hogy vannak olyan telefonok, amelyeknek a kamerája más telefonokhoz képest jó képet csinál, de egy olyan kis optika sosem lesz képes olyan képminőségre, mint akár egy olcsóbb fényképezőgép.

2013. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a5 2016 van és sok kompakt nikont sonyt oda ver szóval szerintem azt vegyél
2017. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!