Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs vagy Samsung Galaxy y?

Iphone 3gs vagy Samsung Galaxy y?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 18:33
 1/9 anonim válasza:
iphone
2013. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt most komolyan meg kell kérdezned?

egyébként én biztos nem vennék egy ezer éves lehasznált 3gs-t újonnan meg már a 4 megy ki.

nekem galaxy y van ingyen volt ha nem mondom le az előfizetésemet szerintem jó kis teló, csak esik szét pár hónapos és az USB fedő már nincs meg.

2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem galaxy y om van. Ha csak telefonálásra használod akkor teljesen jó, hogyha másra is kell pl játék akkor vegyél inkább xperia tipo t vagy minit vagy live with walkman t.
2013. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Semmi féle képen ne vegyél galaxy y-t nagyon gagyi.De igazából egyiket se ajánlanám vannak ilyesmi árban már jobbak is.
2013. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát azért nem kéne leírni a galaxy y-t... nagyon sok mindent tud ahhoz képest hogy pár éve még mit kínáltak ennyiért
2013. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Iphone.
2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kettő közül iPhone, de igazából egyik sem. ha fel van frissítve iOS 6.1.3-ra, akkor már soha nem tudod jailbreak-elni se. márpedig ha nem is most(mert most sokkal használhatóbb még mindig egy galaxy y-nál), de később lehet jól jönne 1-2 olyan dolog, ami segíti a működést.
2013. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem már több éve hogy Galaxy Mini-m volt de próbáltam a Galaxy y-t egyik ismerősöm vett olyat nemrég pedig a barátomnak adott a T-mobile ingyen.De 5 percet volt nála eladta.A Galaxy Mini régebbi de szerintem sokkal jobb telefon az Y-nál.Az Y a Galaxy típusok legalja.Van akinek megfelel nekem közel sem.Kijelzője katasztrófa a mérete is és a kamerát is nagyon elb@szták 2 megapixellel....... A őskori Samsung L700-as telefonom ennél milliószor szebb képeket tudott csinálni.Legalább a Mini-ben ott van az az alap 3 megapixel... De kinek mi elég..Van akinek elég telefonálásra van akinek ennél több kell nekem a Galaxy S-től felfelé lévők tetszenek leginkább most jelenleg Galaxy S Advance telóm van és kiváló. 4" kijelző pont ideális minden kézhez,super amoled kijelző,5 megapixel fotófény és persze k*va gyors.De mondjuk ha nem akarsz sokat szánni rá ott van a Galaxy Mini 2 amit én gyönyörű állapotban használt gsm üzletben gyári garanciával 16-ért láttam.Szerintem megéri.Pénzben nem sok különbség tudásban viszont eléggé sok.
2013. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyiket se inkább iPhone 4
2013. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!