Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beallitani iPhone-on...

Hogy kell beallitani iPhone-on a hatterkepet az ikonok ala is ne csak a kezdooldalra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyárilag nem lehet! (ennyit a híres iPhone-ról........)


Fel kell hozzá törni (jailbreak-elni kell) ami nem túl egyszerű dolog, aztán még további bűvésztrükkök is szükségesek hozzá. És ha összejön, akkor is lelassul a telefon tőle. Én inkább ki is hagytam a dolgot.

De ha nagyon bele akarod vetni magadat,és bevállalós vagy, szifon.com-on kiokosodhatsz.

2009. okt. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem nagyon nem lassul tőle! Nekembe van állítva, és semmi ilyet nem tapasztaltam. Annyi, hogy a cydia-ról letöltesz a témákhoz valami dim wallpaper vagy hasonló cuccot, és beállítod. HA nem megy, privben válaszolok
2009. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Első válaszoló!

Látom semennyit sem értesz az iphonekhoz!

A 3gs típusnál igenis megoldható a háttér beállítás! Az iphone nem a háttérről hanem a Macről híres!

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ha régebbi típusod van akkor arra SummerBoarddal lehet rárakni.

2011. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!