Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beszel a telefonom. Mit...

Beszel a telefonom. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
sansung galaxy mini2van. elkezdtem keresgelni benne es most beszel.... nem tudom hogy kell lealitani. valani szikronizacios cuccba mentem be de nincs kiirva hogy hogy kell lealitani. angolul minden egyes gomb lenyomast komond... bocsi ha erthetetlen de nem ertek a telefonokhoz es tok bevagyok panikolva hogy elkurtam a telefonomat... segitsetek lecci :(
2013. máj. 25. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Anyád van a vonalban. Tedd le.
2013. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
okostelefon :D
2013. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hang ki es be menetnel alitottam el valamit. nemtudom hogy kell lealitani :(
2013. máj. 25. 19:29
 4/7 anonim válasza:
46%
Az a legtisztább ha végképp nem boldogulsz vele vidd be egy szervízbe,ingyen vissza állítják ,vagy kérj meg a haveri körből valakit hogy segítsen.Kedves első válaszoló ,ha értelmeset nem tudsz írni akkor inkább ne írj semmit.
2013. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolso koszonom! de mar szerencsere rajottem mit allitottam el :)
2013. máj. 25. 19:52
 6/7 anonim válasza:
Ok.nincs mit de ha komoly gondod van akkor soha ne ide írj mert vagy lehurrognak vagy nem segítenek,pedig tuttommal ez az oldal azért jött létre hogyha nem tud valaki valmit akkor itt segítenek rajta.
2013. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
enis elallitottam valamit es beszel. :( kerlek ird mar le hogy allitottad vissza:( koszonom!
2013. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!