Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent az xperia solanal?

Ez mit jelent az xperia solanal?

Figyelt kérdés
Xperia SOLA telefonoknál mit kell csinálni ha "A(z) Rendszer UI alkalmazás leállt" és a Devicemonitor" leáll? a telefont kikapcsolni se tudom billenytyűzárat se tudom feloldani... esetleg ha lemerül akkor minden vissza fog állni és használható lesz?:S
2013. máj. 25. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Rotoltad?

Mert ha nem vidd szervízbe, vagy frissítsd az FW-t vagy gyári beaállítások visszaállítását csinálj.

2013. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem rootoltam, de gyári beállítások visszaállítását se tudom mert nem tudom föloldani a zárat mert állandóan visszaugrik az a felirat.
2013. máj. 25. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
sony update service-vel frissitsd vagy ha a legfrissebb akkor gyári visszállítás!
2013. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!