Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltató a jobb?...

Melyik szolgáltató a jobb? Vodafone, vagy Telenor?

Figyelt kérdés

Átmennék valamelyikhez a Tmobiletól.


Melyik a jobb szolgáltató? Lehet ezt megmondani?



2013. máj. 26. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy a 3G-je a legjobb itthon.Én már csak azért is átmennék,mert a T-é meghal ha nem vagy a városban!
2013. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Hát, ezt nagyon nehéz meg fogalmazni, és nem is szállnék ilyen vitába, hogy melyik a jobb. Én Telenoros vagyok, és jobb az elérés, úgy gondolom, egy plusz a javára; viszont a Voda meg visszavág azzal, hogy ha internetes előfizetésed van, vagy Klikked,(Vagy akármi másod), akkor a válaszidőt gyorsabbra hagyja meg neked, és tudsz Viberezni lassított internettel is, míg Telenornál csak szenvedsz. Az árakkal nem vagyok tisztában, arról nem nyilatkozom. Én azt mondom, hogy nézd végig mindkettőt, és válassz egy neked megfelelő csomagot. :)


Légy áldott!

2013. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!