Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a Samsung a legnépszerűb...

Miért a Samsung a legnépszerűbb telefon, miket tud amit a többi telefon nem?

Figyelt kérdés
Csak maga a márka miatt ilyen népszerű nem értem?
2013. máj. 26. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Más telefon gyártó nem tud eladni pl. az s, s2, s3, s4 után ócska telefonokat is, mint pl. galaxy mini vagy y...


2-3 évvel a megjelenésük után. És még itt ezen az oldalon is olyan fanatikusaik vannak a mini-nek, y-nak, hogy öröm nézni...

2013. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó a marketingjük
2013. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jó marketing csodákra képes.De különben nem csak a Samsung ilyen hanem az Apple is.
2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak a marketing miatt van ez az egész samsung imádat, régen a nem színes telóknál meg a nokia volt az atyaúristen, és nem volt sokkal jobb másoknál. Nemrég volt egy samsung s3370-em amióta megvettem utáltam, mint a veszedelem. Nem olyan rég vettem egy erős középkategóriás okostelot 1 ft-ért egy huawei g510-t kicsit félve vettem meg, ár érték arányban az volt a legjobb, és semmi bajom nincs vele nagyon megszerettem.
2013. máj. 26. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
jah meg egy samsung nem 1 évet bír ki....
2013. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy bírom,amikor a teszteknek a jó "Samsung minőség"-ről beszélnek...


Samsung Galaxy Y-m van,7. hónapja van meg,de már régóta nyikorog.(Ezért neveztem el "Ropi"-nak :D)

2013. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tesztekben*
2013. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!