Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a feloldó mintát...

Elrontottam a feloldó mintát a telefonomhoz, többször is, Előhozta, hogy lépjek be Google- fiókkal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Elrontottam a feloldó mintát a telefonomhoz, kihozta, hogy lépjek be a Google fiókommal. Egy gond van, mégpedig, hogy hiába írtam be jól az e-mail címem és a jelszavam, azt írta, hogy érvénytelen. Amikor gépről léptem be, ugyanazokkal az adatokkal, akkor beengedett, de telefonon nem. Ezt hogy tudnám helyre hozni?
2013. máj. 27. 14:09
 1/2 anonim válasza:
Belépni recoverybe és ott egy wipe datát nyomni, s újraindítani. Sajnos az összes saját adatod veszik!
2013. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Radvanszki Mark válasza:
es azt hogy lehet?? (nalam is jelentkezett ez a problema)
2014. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!