Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ebayről rendelek telefont...

Ha ebayről rendelek telefont hány $ felett kell vámot vagy mit fizetni?

Figyelt kérdés
Mert 4. feletti androidnál, ha jól tudom alapba be lehet állítani magyar nyelvet. Vagy ez hogy van?

2013. máj. 27. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

20 Dollár felett ÁFA köteles ha nem csúszik át.

A magyar nyelv nem Android verzió kérdése, inkább az, ki (hol) tette rá. Az én tabletem kínai, bőven 4.xx feletti és csurig van kínai alkalmazással és még persze angolul tud, de azt kínai kezdőlapon megtalálni érdekes volt.

2013. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, gyártófüggő. kínai cuccokban gyakran kínai írásjelek is vannak, amik ellen nem tudsz tenni, csak ha olyan alkalmazásokat használsz. jó mondjuk én myaudio-tól vettem, de gadmei gyártja, és bár 4.2.2-es cm10.1 van rajta, a zenelejátszónál még mindig bennemaradnak a címeknél előfordulnak kínai írásjelek, és megszenvedtem vele, mire találtam egy olyan lejátszót, amin nem olyan. és magával a nyelvvel is ez a helyzet. bizonyos területekre szánt telefonokból helytakarékosségból simán belenyúlnak a nyelvekbe is, és ázsiai piacos telón főként ázsiai nyelvek lesznek+angolt bennehagyják, mert hát minek legyen benne a német francia stb...a vámmal kapcsolatban pedig szerintem előző lehagyott egy nullát. valahogy úgy van, hogy Ft-nak megfelelően 20e Ft környékétől talán 45ezerig van csak áfa, és 45 felett áfa+vám.
2013. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!