Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 4 vagy HTC 8X?

LG Nexus 4 vagy HTC 8X?

Figyelt kérdés
Mind a kettőt 100.000Ft-ért tudnám megvenni,de nem tudok választani.A WP és az Android is tetszik.Véleményeket,tapasztalatokat meghallgatok.

2013. máj. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Nexus 4-re voksolok, mert sokáig lesz támogatott szoftveresen, és elég erős hardvere van ahhoz, hogy pár évig jó legyen.
2013. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

8X-et tervezek venni én is az elkövetkezendő hetek valamelyikében... Nexus-szériából a 7-est ismerem, olyan tabletem van, bár azt az Asus gyártotta, így nem nagyon illik össze a kettő. A HTC 8X is sokáig támogatott lesz szoftveresen, ugyanis, ha jól tudom, akkor ez a WP8 referenciamodellje. Évekig használtam (és használok) telefonon Androidot, de így, hogy lett Nexus 7-em is, tulajdonképpen számomra feleslegessé vált az Androidos telefon által nyújtott előnyök. (Itt elsősorban a játékokra gondolok, most már mindent a jóval erősebb hardverú Nexusomon csinálok) Számomra most a megbízhatóság, stabilitás (ami azért az Androidról nem minden esetben mondható el) és az alap mobilfunkciók ellátása lenne, egy kis apró fűszerrel, és én pont ezért szerettem bele a WP8-ba. :)


+1 HTC 8X.

2013. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is Nexus 7-et használok és az bőven minden igényt kielégít,ezért is hajlok kicsit jobban a HTC felé.
2013. máj. 27. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de valahol olvastam, hogy a windows ugyebár a tabletjeivel, pc-vel és a telefonjaival nagyon jól tud szinkronizálni.
2013. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dr. Bosko:Teljesen mindegy hogy referencia modell e,vagy nem.Különben is csak reklámfogásként lett az,hogy ne csak a Nokiáról szóljon a WP8.Elvégre kb. a Samsung Ativ S,és a Lumia 820 szintjén van a 8X.Lumia920,925 szintjét nem ütik meg.Minden mai WP8-as készülék megkapja a jövő nyáron érkező frissítést is,bejelentette az MS.Minden "nagy" frissítés 1.5év támogatást jelent,tehát 2016 január.A WP7-es szériának(ami ugye CE kernelre épült,ezért nem volt frissíthető a WP8 NT kernelt használó rendszerére,egy WP7-es se),minden típusa megkapta az utolsó WP7-es verziót a 7.8-at is.A 2010-es HTC HD7 ugyanúgy megkapta a 7.8-at,mint a 2012-es WP7-es Nokiák.Tehát ez nem Android,hogy a gyártó kénye-kedve határozza meg meddig támogatja.Esetleg majd az ősszel érkező 4 magos WP-k lesznek tovább támogatva de olyan WP-nél nincs,hogy hasonló vas van két telefonnak,azt az egyik kap a másik meg nem frissítést.Az MS a klasszikus terméktámogatást nyomatja,más mint az Androidos káosz,ami a frissítéseket illeti.Ráadásul egyszerre kapják a telefonok a frissítést,csak a szolgáltatók tökölhetnek.(telenor tán tavaszig tökölt a 7.8-al,T-Mobile-osként jan.30.-án este jött a frissítés nekem,úgy hogy hivatalosan 31.-én volt a frissítés startja.)Na mindegy,csak erre akartam rávilágítani,máshogy működnek a dolgok a WP-nél,mint az Android világban.Amúgy jó teló a 8X,bár nekem hiányozna a Nokia ingyen offline navija.(sokat járok Szerbiába,azt ott nincs kedvem:)adatforgalmat generálni,mert tudjátok milyen olcsóság külföldön mobilnetezni)Sziasztok.
2013. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
HTC 8X, nekem ilyen van, szóval én erre szavazok, mert nagyon jó telefon!
2013. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nexus 4.

Beszélhetünk a hardverről, de felesleges, hisz a sokkal gyengébb 8X is nagyon erős, és évekig nem kell vele cserén gondolkozni, szóval csak a szoftver, az "élmény" és ilyen dolgok a fontosak. Szoftveres szempontból Nexus 4 és az Android a jobb. Sorolhatnám, hogy mibe, de annyira nem érdekel, hogy más milyen telefont fog venni, hogy én ez miatt oldalakat írjak.

2013. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!