Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U vagy Xperia J?

Xperia U vagy Xperia J?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok?

2013. máj. 27. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az U az erősebb teló.

bár a memóriáját a j-vel ellentétben nem lehet bővíteni,

de az u-nak 2magos a J-nek csak 1 magos procija van.

2013. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kissé "mobilanalfabéta" vagyok... Mi a lényege, ha valaminek kisebb vagy nagyobb a processzora?
2013. máj. 27. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint PC-n. Több programot kezel egyszerre, vagy ugyanannyit magasabb hatásfokon. Hétköznapi embernek bőven elég az egymagos 6-700 mHz is, csak a gyártók úgy nem kapnának elég bevételt. :)
2013. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja jó, köszönöm :)
2013. máj. 27. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán a legjobb összehasonlítás, hogy az U ár érték arányban az egyik legjobb választás, a J az egyik legrosszabb. Túl van árazva a J.
2013. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a J a jobb.Nekem is olyan van, és nem bántam meg. 50e a T-Mobileos webshopban.
2013. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
U.
2013. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bőven jobb az U. A J túl is van árazva, amellett, hogy sokkal gyengébb is.
2013. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%

Nekem is J van és imádom. Semmi probléma vele. A mai telefonok már annyira túl vannak spilázva...egyes szerkentyűk már olyanok mint egy "miniszámítógép"....

Én is a J és az U közt vaciláltam, de azért a J mellett maradtam mert annak kb 3x-a a készenléti ideje mint az U-nak...a kérdés az, hogy sokat használod e a telót vagy sem...Ha sokat akkor a J-t ajánlom, ha viszont a tudásra hajtasz és tele akarod pakolni minden gagyi programmal, akkor viszont az erősebbet ajánlom, az U-t....:) (Bár én az U-ról nem sok jót hallottam...az egyik ismerősöm 1 hét múlva küldette is vissza szervízbe, csak röpke 3 v. 4 elég komoly hibája is volt...)

2013. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az gáz. A családban és az ismerősei körében nem is egy van, mindenki imádja. Soha, semmi bajuk nem volt vele eddig. (Egyébként van, vagy 5 darab biztos.)

Szóval az valószínűleg egy ipari hulladék, vagy kínai, amit az ismerősöd kaparintott meg. Előfordul, hogy valóban Sony, bár akkor nem tudom, hogy hogyan ment át a teszteken.

2013. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!