Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone az internetről?

Iphone az internetről?

Figyelt kérdés
szerinted mennyire megbízható az internetről bármilyen telefont venni? én most Iphone-t keresgélek.. gondoltam, hogy veszek kijelző töröttet, megjavíttatom és akkor még talán aránylag jól is jöttem ki.. de félek, hogy nem csak ez lesz a baja.. hogyan védekezhetek ellene? valami jó trükk?
2013. máj. 27. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen telefont nem vennék netről, Iphone-t pláne nem.
2013. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vennék is csakis SZEMÉLYES átvétellel!
2013. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebben az esetben tényleg rizikós. mindenképp olyat keress, amit vizuálisan is ki tudsz próbálni. ha annyira össze van törve, hogy nem is látszik, akkor az már elég gáz. de szerintem így sem jönnél ki sokkal olcsóbban.
2013. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bátran vehetsz netről telefont, bármilyet, de csak újat, a használtat kerüld messzire el, még személyes átvétel esetén is.
2013. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
iPhone-oknál szerintem a használt sem gázos :) Más típusú telefont viszont nem szabad használtan venni. De az Apple telefonjai tényleg megbízhatóak, még használtan is. De ha használtan veszel, mindenképpen törés-karcmentest. Amennyiért egy kijelzőt kicserélnek (20 ezer 4S-nél), annyival drágábban kapsz egy kitűnő állapotút :)
2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!