Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y200ra milyen játékot...

Hellosztok kérdése:

Huawei y200ra milyen játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
játékok nevét írjátok már le neked melyik játék tetszett ? autós kategóriában racing utca versenyzéses leginkább
2013. máj. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezen a telón te aligha tudsz valami normálisabb játékot elindítani, főleg autósat. Erre a Pou meg a hasonló kaliberű játékok valók.
2013. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt rajta azért jók csak már meg untam ozt letöröltem am az miért van hogy torrent oldalrol letöltöttem pl a need for speed most wanted et azt írta 1.6os Androíd rendszer kell neki de erre el kezdtem telepíteni erre meg ált és azt írta hogy nincs elegendő hely mert valami 100valamennyi mb ot foglalt volna
2013. máj. 27. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a telódon nem volt elég tárhely, másik: nem 1.6-os android van rajta, harmadik: az életbe nem fog elfutni (normálisan) ezen a telón a NFS vagy a hasonló játékok. Eddig milyen játékok voltak rajta amik akadásmentesen mentek?
2013. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy 2.3 as rendszere van azért nem értettem hogy oda volt írva hogy 1.6os kell hozzá mondom akkor ezen akadály mentes lesz am neveket nem tudok rengeteg volt rajta zombis játék csak az volt a gond hogy első részt végig vittem első pályát úgy értem írta hogy ha folytatni akarom akkor vegyem meg a teljes verziót am autós olyan volt hogy váltani kellett de azzal meg az volt a gond hogy futott nagyban a versenny véget ért írta hogy nyertem pl 200$ t jó mentem volna tuningolni egyszer csak kilépet magátol aztán ha újra nyitottam megint mentem volna a tuning hozz megint kilépet harmadjára sikerűlt végeztem játszok utána megint kilépet volt valami drift nevü játék az gond nélkül ment meg poker játék is volt már rajta az is gond nélküL ment rajta meg nem tudom még jó pár volt
2013. máj. 28. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!