Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC 8x kijelzőcsere?

HTC 8x kijelzőcsere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Betört a HTC 8x-em kijelzője, cserére szorul. Kb mennyi javítási költséggel számolhatok?



2013. máj. 28. 11:35
 1/4 anonim válasza:

Ha nem csak az érintő panel hanem az lcd is sérült akkor elég húzós játék lesz. De ha csak a panel akkor is :D!

Szerintem a legolcsóbb megoldás az lenne ha te rendelnéd meg az alkatrészt mert akármelyik szervizes tuti hogy csillagos árat fog mondani!

Én innen lerendelném a helyedbe inkább!


[link]


Találsz panelt is meg kijelzőt is de számíts rá hogy hha mind a kettő kell akkor 30ezret rámersz szerintem. Plusz valakivel át kell rakatnod ha csak meg nem próbálod saját magad. Ezt mondjuk nem ajánlom ha nem értesz hozzá minimálisan!


Itt a javításról videó:


http://www.youtube.com/watch?v=APKCf6y5Q4s


Ha úgy akarod valami szervizessel legyen akár a szolgáltatód vagy valami használt gsm megrendeltetni

az alkatrészt akkor inkább add el a telót vaterán! Nem éri meg mert úgy lehet hogy 40ezret is mondanak az alkatrészre :S

2013. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem is reméltem ilyen kielégítő választ :D. Meggondolom mi legyen vele, de tényleg elég húzós ez így :(.
2013. máj. 29. 11:39
 3/4 anonim válasza:
Hogy törött be?
2013. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tévhit szerintem a drága szerviz. Hiszen csak kijelzőt kell cserélni, ha reagál az érintésre. Samsung Note 2 super amoled kijelző csere 45000 ftba fájt szakszervízben!
2013. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!